Get Adobe Flash player


Stali jsme se výrobci rohlíkového boilies odkoupením licence od firmy HUNTER FISH, která vlastnila práva na původní recepturu pana FILÁKA.

Naše výroba je tedy legální a nejedná se o žádné plagiáty a náhražky, které se na našem trhu objevily. Výrobní postup je původní a navíc je vylepšen o novinky, kterými jsme ještě zdokonalili chytavost této nástrahy. Základem zůstává rohlík s jeho jedinečnou vlastností a to je pozvolné narůstání objemu, kdy se uvolňuje aroma do vody a nástraha zůstává stále plovoucí (což je jedna z nejdůležitějších vlastností). Mezi naše novinky patří dvojité dipování,použití kvalitnějších a výraznějších barvivna přírodní bázi. Dále v krabičkách najdete již dvě různé velikosti a u některých příchutí jsme zavedli dvojbarevné kuličky. Rád bych vyzvedl, že obsahem balení je i práškový dip, který však neobsahuje pouze strouhanku nebo kukuřičný šrot, ale je to směs minerálů, uhlohydrátů, rybích mouček a ptačích zobů, které jsou doplněny indiánskou vločkou. Na závěr uvedu, že na prodejnu se dostávají vždy čerstvě nadipované rohlíkáče a máte jistotu, že vždy budou krásně vonět (teda pokud to aroma dovolí).

Abychom oddělili naše výrobky od ostatních, zvolili jsme označení, 

které již všichni dobře znáte, tedy - ROHLÍKAČE

Vyráběny jsou ve verzi standart a speciál. Verze Speciál je balena do krabiček s tmavší samolepkou a mají vzácnější a výraznější aroma. 

Pro stálé zákazníky je možné po dohodě dodávat samolepky s označením jejich firmy.